Leasing urządzeń trwałych

Analizy dotyczące popularności wybranych form finansowania inwestycji w środowisku właścicieli firm udowadniają, iż coraz większym zainteresowaniem na polskim rynku zaczyna się cieszyć leasing. 

Parabanki

Każdy z nas prędzej czy później doświadcza w swoim życiu problemu niedostatku gotówki w momencie gdy jest ona niezwykle potrzebna. Ważny wydatek, impreza okolicznościowa, rachunki do zapłaty, niespodziewany mandat – to tylko niektóre z bardzo długiej listy całkiem zwyczajnych i najczęściej występujących kłopotów z jakimi musimy się zmagać każdego dnia.

Jak otrzymać pożyczkę przez internet

Znalazłeś się kiedyś w sytuacji gdy szybko potrzebując pieniędzy nie miałeś od kogo pożyczyć? Nic nowego, z problemem tym każdego dnia staje w szranki tysiące statystycznych Kowalskich, a tradycyjne banki nie są już tak chętne do udzielania pożyczek jak było to jeszcze 3-4 lata temu, gdy sytuacja w gospodarce światowej była stabilna, tak samo jak gospodarki narodowe poszczególnych państw, które w większości notowały nieprzerwany wzrost PKB. 

Popularność leasingu nieprzerwanie rośnie

Patrząc na statystyki , które dotyczą skali sukcesu leasingu wśród biznesmenów da się szybko dostrzec, iż przeważająca większość z nich mając wśród opcji do wyboru leasing operacyjny czy finansowy decyduje się na to pierwsze rozwiązanie. Szczerze mówiąc nie ma się czemu dziwić bowiem leasing operacyjny jest opcją przeznaczoną dla dużo poważniejszego grona odbiorców, nastawionych na szybkie zyski w krótkim terminie.

Kredyt gotówkowy przez internet

Cyfryzacja z każdym dniem staje się coraz bardziej powszechna. Internet stał się powszechnie dostępny i trudno znaleźć gospodarstwo domowe bez dostępu do niego. Wszystko to wpływa na rozwój branży finansowej, której również dotyczą te trendy. Elektroniczne drogi pożyczania pieniędzy są tego skutkiem.